У Львові на вул. Личаківській відкрили нову сімейну амбулаторію

logo


Личаківський район отримав нову амбулаторію сімейної медицини. Понад 13 тисяч мешканців відтепер отримуватимуть медичну допомогу практично біля дому. До послуг пацієнтів: гінекологічний кабінет, кабінет УЗД та навіть палата для стаціонарного лікування.

Раніше, коли маленька Софійка хворіла, батько возив її в дитячу поліклініку на пл. Митній.

«Моя дитина закашлялась і ми вирішили перевірити, чи все гаразд, прийшли до свого сімейного лікаря, яка працювала до цього на площі Митній. Дітям зараз затишно, тут така атмосфера і картинки на стінах», – каже відвідувач амбулаторії Михайло Кукіс.

Сьогодні ж вісім сімейних лікарів приймають пацієнтів з навколишніх вулиць Личаківського району. Загалом нова амбулаторія обслуговує понад 13 тисяч людей, серед яких більше двох тисяч – діти.

«Це маса переваг і в будь-яку погоду, і з маленькими дітьми значно спростило візити до лікаря і лікарів до нас, так що це великі переваги і для району, і для мешканців», – розповідає відвідувач сімейного лікаря Марта Копитко.

Заклад працює з кінця листопада, прийняли вже більше п’яти тисяч пацієнтів. Амбулаторія сімейної медицини на вул. Личаківській – 18-та за ліком і одна з найпросторіших у Львові.

«Ми витратили до двох мільйонів гривень, це приміщення використовувалось колись для пошти, а тепер віддали в управління охорони здоров’я. Я думаю, що мало яка приватна клініка може позмагатися з такими умовами, які тут сьогодні створені», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Медичний персонал амбулаторії – 26 працівників. Чотири кабінети сімейних лікарів, кабінет щеплень та навіть стаціонар на два ліжка, де вдень можуть перебувати пацієнт.

«Ми ці кімнати використали для того, щоб створити кабінет УЗД і він запрацює з Нового року. Його по штату не має бути, але ми зробили кабінет акушера-гінеколога, який теж по планах не передбачений. Також денний стаціонар на два ліжка», – розповів начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Наступний новий медичний заклад, площею 600 м2 має з’явитися вже наступного року в Рясному.