У Львові на залізничну станцію прибився лебідь (ФОТО)

logo


Фото: ФБ/Чим живе Левандівка

image

Птаха знайшли на станції “Клепарів”

У Львові на залізничній станції Клепарів виявили лебедя.

Як пише «Четверта студія», про це сьогодні, 16 січня,  повідомляється у соцмережах.

«На залізничній колії станції Клепарів виявили лебедя! Великий та гарний, що робити?!»,- зазначає Вадим Вячеславович у коментарі до світлин оприлюднених на сторінці спільноти «Чим живе Левандівка» у ФБ.

Як пише «Четверта студія», у соцмережах вже неодноразово повідомлялося, що на Левандівському озері, яке вкривається кригою, зимують лебеді.

«Довго думав чи щось писати, але у зв’язку з великою появою «епспертів» щодо Лебедів був просто змушений.  Так ось вже як тиждень працівники ЛКП “Зелений Львів”, намагаються забрати лебедів з Левандівського озера, а два дні тому до них долучились і ми. Так що, всім і далі зрозуміло, що птахи на місці. І впіймати їх це не просто, можна сказати що зараз не можливо. Чому не можливо? Так ось птахи, мали маленьку частинку водойми де вони і пересувались і з того місця в очерет. І ховаються до такої степені, що ми не то що їх впіймати, знайти не можемо. Так ось нами було вирішено, що ми все таки будемо чекати вже цих сильних морозів і тоді ми зможемо стати на лід і підійти до них щоб забрати. Тож попрошу мешканців не спамити Гарячу лінію міста Львова, це не прискорить процес. Також я особисто, буду схилятись до того щоб птахів більше не повертати на це озеро”, – написав на своїй сторінці у ФБ голова правління Еко Zахист Орест Залипський.

Як згодом повідомили у коментарях до допису, лебедя врятували,  “забрали в тепле приміщення та нагодували”.

Довідково. Клепарів — сортувальна станція. Найбільша станція Львівської залізниці та одна з найбільших станцій України. До складу входять локомотивне депо Львів-Схід, вантажне вагонне депо Клепарів, залізничний парк «Батарівка». Станцію Клепарів та станцію Львів розділяє лише міст на вулиці Левандівській. Має одну сортувальну систему (19 сортувальних колій). Середній добовий вагонообіг — 2800 вагонів. Переробка — 1800 вагонів на добу.

Як повідомлялося, на Левандівці замерзло озеро, на якому зимують лебеді.

Коментарі

Позначки: залізнична станція, зимівля, Клепарів, крига, лебідь, Левандівка, озеро