У Львові на Замарстинівській оновлять вуличну галерею. Що там буде

logo


ЛЮДИ

Галерею оновлять уперше за останні два роки


Фото: Galnet

Львівську вуличну галерею «Lviv street gallery», що на Замарстинівській, 29, оновлять. Арт-простір облаштували там у 2016 році, з того часу художники реалізували три мистецьких проєкти. Однак, упродовж останніх двох років галерею не оновлювали, а стіна, де розміщували твори, почала руйнуватися. Відтак, локальні митці вирішили реалізувати там новий проєкт «Еквілібріум».

«З часом галерея дуже посипалася, стіни зіпсувалися. Там дуже давно ніхто нічого не малював. Навесні ми з художниками вирішили оновити галерею і звернулися до «Львівводоканалу», тому що приміщення належить їм. Вони за власний кошт повністю відреставрували стіну і підготували білий фон. Зараз вона готова до малювання», – розповідає Galnet куратор проєкту та художник Сергій Грех. 

Уже 17-18 жовтня 11 художників реалізовуватимуть у галереї проєкт «Еквілібріум». Кожен з авторів створить власну роботу, присвячену темі рівноваги та балансу. Усі роботи будуть індивідуальними, але їх об’єднає загальна тема.


Фото: facebook-подія Еквілібріум

Нові роботи митці створюватимуть за власний кошт. 

«Ми шукали спонсорів, однак наразі не знайшли. Вирішили довго не чекати і реалізувати цей проєкт за свій кошт. Кожен з художників буде за власні гроші реалізовувати свою індивідуальну роботу. Восени ми зробимо «Еквілібріум», а навесні будемо шукати спонсорів і робити наступний проєкт», – додає Сергій Грех.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.