У Львові Національна академія сухопутних військ влаштувала “день відкритих дверей” для школярів (Відео)

logo
64920_u_lvovi_nacionalna_akademija_suhoputnih_v.jpeg


Національна академія сухопутних військ у Львові заманює майбутніх абітурієнтів. Школярам влаштували день відкритих дверей: показували техніку, зброю, а екскурсію їм проводили бійці-учасники АТО. Деталі знає журналіст “5 каналу” Марта Шикула.

За темою

Випускник Олексій Мочурад, учень 11-го класу, розповідає, що військовим мріяв стати змалечку. І навіть війна на Сході не змусила обрати інший майбутній фах.

“Не треба відсиджуватися тут, треба їхати туди і там захищати нашу Україну”, – каже хлопець.

До Академії Олексій прийшов разом зі своїм батьком Романом. Чоловік каже, сина від фаху офіцера не відмовляв: “Після армії виходять справжні мужчини. Військові люди вони дисципліновані, дотримуються свого слова”.

День відкритих дверей зібрав у Академії понад дві сотні школярів Львівщини. У виші хлопцям показали озброєння, навчальні класи, їдальню та казарми. Найбільше юнаків вразила бойова техніка.

Ігор Михайльський, учень 10-го класу, зізнається: “Я ще в житті не бачив такої великої кількості одиниць бойової техніки. Мені сподобалися їхні характеристики і як вони себе можуть представляти в бою.

Як застосовується бойова техніка на війні школярам розповідали курсанти, які нещодавно воювали з терористами на Сході країни. Андрій Пец у складі 80-ї десантно-штурмової бригади на передовій провів півроку. Зокрема, визволяв від бойовиків Слов’янськ.

“Коли я був на Сході то звернув увагу на офіцерів і як вони діють. І яку вони за собою мають відповідальність. І якщо б я мав там на той момент ту базу, яку я зараз маю знань, було б мені легше в тих бойових умовах”.

Учасники екскурсії запевнили, незабаром сподіваються повернутися до академії, вже як курсанти.

Марта Шикула, Євген Радіон, Львів, “5 канал”

Відео за темою


А поділитися?