У Львові нагородили собак, які виконували бойові завдання на Донбасі

logo


Усіх чотирилапих героїв нагородили пам’ятними відзнаками “За службу Україні”. Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України, інформує vartonews.com.ua. 

12 чотирилапих друзів, які разом зі своїми господарями були на фронті, захищаючи Україну від російської  агресії, взяли участь у Львівському кінологічному фестивалі.

“Наша мета – показати, що і у мирному житті, й на війні собаки завжди поруч зі своїми господарями”, – каже організатор фестивалю Наталя Лелик.

Серед нагороджених французький бульдог із позивним “Чупакабра”, який має бойове уламкове поранення, і на його рахунку 27 врятованих життів українських бійців, яких він знайшов під завалами будинків у Мар’їнці.

Вівчарка “Айдар” під час служби на блокпосту поблизу Станиці Луганської допоміг знешкодити розвідувально-диверсійну групу ворога та знайшов два автомати Калашникова, що були приховані в автомобілі порушників.

Усіх чотирилапих героїв нагородили пам’ятними відзнаками “За службу Україні”.

65e1de8c9a38450b8f481d8e5f619865.md.jpg 8bc0c03e7aaa44df9c0677edf6ef49bc.md.jpg

Всех четвероногих героев наградили памятными знаками “За службу Украине”. Об этом сообщает информационное агентство Министерства обороны Украины, информирует vartonews.com.ua. 

12 четвероногих друзей, которые вместе со своими хозяевами были на фронте, защищая Украину от российской агрессии, приняли участие в Львовском кинологическом фестивале.

“Наша цель – показать, что и в мирной жизни, и на войне собаки всегда рядом со своими хозяевами”, – говорит организатор фестиваля Наталья Лелик.

Среди награжденных французский бульдог с позывным “Чупакабра”, который имеет боевое осколочное ранения, и на его счету 27 спасенных жизней украинских бойцов, которых он нашел под завалами домов в Марьинке.

Овчарка “Айдар” во время службы на блокпосту вблизи Станицы Луганской помог обезвредить разведывательно-диверсионную группу врага и нашел два автомата Калашникова, которые были скрыты в автомобиле нарушителей.

Всех четвероногих героев наградили памятными знаками “За службу Украине”.