У Львові назвали найоригінальніші містобудівні проєкти, які реалізували за кошти Громадського бюджету

logo


У департаменті містобудування Львівської міської ради назвали найоригінальніші проєкти зі сфери містобудування, реалізовані у межах Громадського бюджету. У перелік увійшли:

Громадський простір біля церкви Покрови на вулиці Личаківській:

 У межах проєкту тут облаштували сходи та поручні, змонтували освітлення, проклали хідники та спорудили штучні насипи, встановили вуличні меблі та питний фонтан, додали озеленення. Ідея – Олег Котис. Автор проєкт – ПП «Рутенія». – Розповіли у департаменті.

Дитячий майданчик на вулиці Козланюка

Замість старого, ще радянського майданчика, біля школи № 63, облаштували крутий дитячий спортивний простір. Комфортно та безпечно проводити тут дозвілля можуть і діти, і дорослі. Бо тут є все для цього: вуличні тренажери, стіл для тенісу, гойдалки, лазанки, стіна для скелелазіння, нові доріжки та зручні вуличні меблі. Усе, до речі, – з природних матеріалів. Автор проекту – Urbanideas.

Сквер на розі вулиці Вічевої та площі Данила Галицького

Відремонтували сквер за проєктом Urbanideas. Тут замінили покриття та освітлення, встановили зручні лавки та облаштували пандуси, висадили нові дерева, доповнивши їх декоративними злаковими та багаторічниками. – Діляться у департаменті.

Дитячий інклюзивний простір у Рясному

На майданчику встановили звичайне та інклюзивне обладнання для відпочинку діток з різними можливостями. Автор проєкту – Юра Добуш.

Екомайданчик у Горіховому Гаю

У межах проєкту тут встановили колоди, по яких можна лазити, балансир, павук, тенісний стіл та інші елементи для різноманітної рухової активності. Не забули і про тих, хто хоче просто відпочити – для них тут є зручні лежаки, столики та лавки. Усі елементи виконано із природних матеріалів. Ідея – Ігор Кідик. Автор проєкту – ЛКП “Інститут Просторового Розвитку”. – Акцентують у департаменті.

Пригодницьке дитяче містечко у Парку культури

Громадський освітньо-ігровий простір створений для активного дозвілля дітей віком від 6 до 14 років як гарна альтернатива платним розважальним комплексам. Такий собі майданчик просто неба площею 0,3 га! Тут діти можуть ближче познайомитися з природою, навчитися долати природні перешкоди, розвивати дрібну моторику та практикувати командну роботу. Фото: lviv.plast.org.ua.

Озеро на Панча

Великий проєкт Громадського бюджету, який зараз на стадії реалізації. Тут активно тривають роботи, тож уже скоро територію навколо озера буде не впізнати.У планах – різні види відпочинкових зон, оглядова тераса, інтерактивний дитячий майданчик; велодоріжки та комфортні вуличні меблі; озеленення тощо. Проєкт реконструкції – ЛКП “Інститут Просторового Розвитку”. – Йдеться у дописі департаменту містобудування ЛМР.

У департаменті також зазначили, що жоден з цих проєктів не реалізували б, якщо б львів’яни не проголосували за нього у межах Громадського бюджету.

Цього року на Громадський бюджет у Львівській громаді подали 230 проєктів. На реалізацію проєктів-переможців громадського голосування у місті передбачили 75 мільйонів гривень.

Як писав Galnet, у Львові почалося голосування за найкращі проєкти Громадського бюджету. Час, щоб проголосувати, є до 15 листопада. Посилання на проєкти, які змагаються цьогоріч, ми давали ТУТ.