У Львові немовля задихнувся після годування

logo


Новини, 22.12.2017

22.12.2017, 14:56

младенец, задохнулсяУ Львові поліцейські встановлюють обставини смерті немовляти, який помер після годування.  Відкрито кримінальне провадження за фактом злісного невиконання батьками своїх обов’язків. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Франківський відділ поліції 16 грудня надійшла інформація від лікарів швидкої медичної допомоги про те, що в одному із багатоквартирних будинків по вулиці Науковій раптово померла тримісячна дитина, матір’ю якої є 31-річна львів’янка. Слідчо-оперативна група, прибувши на місце події, жодних видимих ознак насильницької смерті на тілі хлопчика не виявила. За висновками судмедекспертизи, вона настала внаслідок асфіксії шлунковим вмістом після годування немовляти.

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк. Досудове розслідування триває.

Во Львове полицейские устанавливают обстоятельства смерти младенца, который умер после кормления. Открыто уголовное производство по факту злостного невыполнения родителями своих обязанностей. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Франковский отдел полиции 16 декабря поступила информация от врачей скорой медицинской помощи о том, что в одном из многоквартирных домов на улице Научной внезапно умер трехмесячный ребенок, матерью которой является 31-летняя львовянка. Следственно-оперативная группа, прибыв на место происшествия, никаких видимых признаков насильственной смерти на теле мальчика не обнаружила. По заключению судмедэкспертизы, она наступила в результате асфиксии желудочным содержимым после кормления младенца.

Открыто уголовное производство по ч.1 ст.166 Уголовного кодекса Украины (злостное невыполнение обязанностей по уходу за ребенком или за лицом, в отношении которого установлена ​​опека или попечительство). Санкция статьи предусматривает наказание в виде ограничения свободы на срок от двух до пяти лет или лишение свободы на тот же срок. Досудебное расследование продолжается.

Соцсети

Погода