У Львові обрали нового керівника Будинку органної та камерної музики

logo
148724_u_lvovi_obrali_novogo_kerivnika_budinku_o.jpeg


Львівський Будинок органної та камерної музики очолить Іван Остапович.

За результатами засідання конкурсної комісії, яке відбулось сьогодні, 8-го листопада, переможцем конкурсу на посаду керівника Будинку органної та камерної музики обрали Івана Остаповича. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

За кандидатуру Остаповича одноголосно проголосували усі члени комісії. Нового директора Будинку органної та камерної музики у Львові вдалось призначити лише з другої спроби

На зустрічі членів комісії щодо обрання керівника Будинку органної та камерної музики, яка відбулась 30-го жовтня, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко заявляв про блокування можливості проведення конкурсу.

Нагадаємо, управлінням культури департаменту розвитку ЛМР було проведено конкурс на посаду директора Будинку органної та камерної музики. Але засідання конкурсної комісії, яке відбулося 23-го серпня, викликало безліч дискусій серед громадськості. До міської ради надійшло понад 60 листів стосовно рішення конкурсної комісії, яка переобрала керівником Будинку органної та камерної музики тодішнього в.о. голови Юліана Винницького, що обіймав цю посаду з 1988 року.

Читайте також на нашому сайті:

Львів’яни зможуть придбати комікс про Сихів до Дня святого Миколая. Фото

ТОП-5 архітектурних проектів, які реалізують у Львові. Візуалізація


А поділитися?