У Львові обрали «Міс 2024». Фото

logo


У Львові обрали найкрасивішу дівчину. Так, титул «Міс Львів 2024» здобула 17-річна Софія Сидір, модель, майбутня перекладачка з англійської та іспанської мов та вокалістка. Про це повідомив львівський журналіст Євген Кравс.

Місцем проведення фінального шоу «Міс Львів-2024» став art-залвідпочинкового комплексу «Emily Resort». За корону змагалися 13 дівчат. Серед зіркових гостей вечора були Tayanna, Нікіта Кісельов, Геля Зозуля, Марта Адамчук, Michelle Andrade і Amador Lopez.

Ведучою шоу була минулорічна міс Львова Вікторія Гедз у парі з Маркіяном Назаркевичем. Після першого традиційного представлення, другим був показ дівчат в купальниках – «Мольфарки», а третійвиступ-конкурс – арт-вихід у вечірніх сукнях.

Журі визначило переможиць у номінаціях:

«Міс глядацьких симпатій» – Ольга Балашенко (№1);

«Друга віце-міс» – Анастасія Балан (№2);

«Перша віце-міс» – Валентина Слобедюк (№4).

Водночас організатори запропонували гостям взяти участь у благочинному аукціоні зі збору коштів для благодійного фонду «Мій тато захищає Україну», який з 2014 року займається організацією дозвілля для дітей військових. Всі зібрані кошти будуть спрямовані у благодійне товариство.

Цьогоріч конкурс проходив на території Академії футболу ФК «Рух», тож більшість лотів було футбольного спрямування. Наприклад, м’яч з автографами гравців збірної України з футболу та футболка Андрія Шевченка.

Також в залі проходив «Тихий аукціон»: можна було донатити, придбавши картини, які намалювали діти військовослужбовців та полеглих Героїв на творчих майстер-класах «Мійтато захищає Україну». Зі слів Євгена Кравса, зібрали понад мільйон гривень.

Нагадаємо, що минулого року у соцмережах вибухнув скандал через конкурс «Міс Україна 2023». Деяких учасниць звинувачують у зв’язках з росією. Через це львів’янка Вікторія Макарова відмовилася брати участь в конкурсі.

Фото: Євген Кравс