У Львові, Одесі та Ужгороді переведуть школи на дистанційне навчання

logo


image

У Львові, Одесі та Ужгороді вирішили перевести школи на дистанційну форму навчання або раніше відправити школярів на канікули.

Про це пишуть місцеві видання.

В Одесі на дистанційку з 15 березня переведуть учнів середніх та старших класів. Водночас молодші класи планують відправити на канікули.

«Плануємо, що з 15 до 19 березня 5-11 класи будуть навчатися дистанційно, а потім оголосимо канікули для 1-11 класів з 22 по 26 березня. Класи початкової школи також можуть за рішенням батьків і вчителів вчитися дистанційно», — пояснили в Одеській міськраді.

У Львові дистанційне навчання почнеться вже з 9 березня. Навчатися віддалено будуть всі заклади міста. Окрім цього, місцева комісія ТЕБ та НС рекомендувала з 15 березня відправити школярів на канікули.

В Ужгороді через близькість до потрапляння в «червону» карантинну зону на дистанційне навчання переведуть 5-11 класи. Воно триватиме з 9 до 12 березня.

Понад 168 мільйонів дітей в усьому світі майже рік не ходили до школи через карантинні обмеження, які почалися в першому кварталі 2020 року внаслідок зростаючої загрози коронавірусу. Ще більше дітей — 214 мільйонів, тобто кожна сьома дитина — пропустили ¾ навчального процесу.
З поверненням України до адаптивного карантину школи не працюватимуть в «жовтих» зонах за умови самоізоляції 50% учнів. У «червоній» зоні лише учні молодшої школи продовжують очну освіту, а всі інші переходять на дистанційну.