У Львові оголосили конкурс на проект простору пам’яті Небесної Сотні

logo


У Львові оголосили відкритий всеукраїнський конкурс на облаштування громадського простору пам’яті Небесної Сотні. Відповідне рішення у п’ятницю, 11 листопада, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

Згідно з рішенням, під час конкурсу оберуть найкращий проект створення громадського простору увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні на території «Губернаторських валів».

Ділянка площею 1,1 га буде обмежена парком «На валах» (на північ від скейт-парку), вул. Винниченка, вул. Замковою, територією ЗСШ №19, вул. Насипною, вул. Кривоноса, територією Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Проект простору має передбачати поєднання пішохідних та велосипедних доріжок, а також забезпечувати доступ для мало мобільних мешканців. З детальними вимогами до конкурсних проектів можна ознайомитись за посиланням.

Проекти прийматимуть до 1 лютого 2017 року за адресою пл. Ринок, 1 каб. 404.

Нагадаємо, що наприкінці червня у Львові завершився попередній конкурс проектів на простір пам’яті Небесної Сотні, на який подали сім проектів. На початку липня у Львівському будинку архітектора відкрили виставку, де всі охочі протягом двох тижнів могли оглянути та залишити відгуки про проекти. Проте журі не змогло визначити переможця всеукраїнського конкурсу.