У Львові оголосили конкурс соціально-культурних проектів. Як долучитися

logo
154031_u_lvovi_ogolosili_konkurs_socialno_kultur.jpeg


Прийом документів на участь у конкурсі триватиме з 1 по 25 грудня 2017 рокуфото: touristclub.kiev.ua

фото: touristclub.kiev.ua

Міська рада Львова оголосила конкурс соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим» на 2018 рік. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Метою конкурсу є підтримати громадські організації та надати їм матеріальну та фінансову підтримку для реалізації їх проектів.

Взяти участь у конкурсі можуть громадські та інші організації, які мають статус неприбутковості та діяльність яких поширюється на територію Львова, за винятком релігійних організацій,політичних партій та бюджетних установ.

Галузевими напрямками конкурсних проектів є культура, туризм, освіта, соціальний захист, розвиток громадянського суспільства, інформаційні технології та інновації, поводження з відходами.

Мінімальний розмір гранту становить 20 тисяч гривень, а максимальний – 100 тисяч гривень. Рекомендований розмір гранту – до 50 тисяч гривень.

Критерії відбору проектів конкурсною комісією:

Актуальність запропонованого проекту для громади м. Львова;
Доцільність реалізації проекту з огляду на затрачені ресурси;
Інноваційність;

Проекти, які передбачають залучення інвесторів матимуть додаткові переваги на розгляді у конкурсній комісії.

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму конкурсу. Прийом документів триватиме з 1 по 25 грудня 2017 року

За додатковою інформацією щодо конкурсу можна звертатися увідділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою пл. Ринок,1, каб. № 539, тел. 032 297-57-63, e-mail: 539lmr@gmail.com.

Докладні рекомендації щодо тематики соціально-культурних проектів на 2018 рік за напрямками «культура», «розвитку громадянського суспільства», «інформаційні технології та інновації», «освіта», «соціальний захист» та поводження з відходами можна прочитати за посиланням.


А поділитися?Вам має сподобатись...