У Львові оголосять Всеукраїнський конкурс для шеф-кухарів з розробки нового шкільного меню

logo


image

16 червня у Львові стартує Всеукраїнський конкурс для шеф-кухарів з розробки нового шкільного меню. Переможці поїдуть у Німеччину на підвищення кваліфікації.
Національна асоціація громадського харчування.

Про це Dailylviv повідомили в Національній асоціації громадського харчування.

За словами організаторів конкурсу, асоціація спільно з командою кухарів, лікарів та технологів, зі свого боку, вже напрацювала «ідеальну формулу» здорового дитячого харчування, спираючись на досвід провідних країн світу та готова втілити свій доробок в життя.  

Головна відмінність збірника рецептур, який планує створити асоціація, від тих, якими послуговується сфера громадського харчування державних закладів, – наявність двох різних технологічних карт для кожної страви: за старою технологією приготування та за сучасною.

Серед майже 15 тисяч українських шкіл торік на нові технологічні стандарти харчування перейшли лише 1 908 навчальних закладів.

Тому, вважають в асоціації, впровадження нового меню має бути адаптованим під обидва технологічні процеси.

“Долучитися до розробки нового меню може кожен шеф-кухар, який відчуває  у собі спроможність та має бажання змінити систему громадського харчування навчальних закладів України.

П’ять переможців отримають можливість безкоштовно поїхати до Німеччини для підвищення кухарської кваліфікації”,- стверджують в асоціації.