У Львові оновили центр підтримки дітей ліцею “Просвіта”

logo


У Львові оновили центр підтримки дітей ліцею “Просвіта”Центр підтримки дітей, який функціонує при львівському ліцеї “Просвіта”, капітально оновили. Зараз 23 вихованці ліцею, які там проживають, мають сучасні умови для навчаннята дозвілля

Про це повідомляє ЛМР, передає “Еспресо.Захід”.

У центрі проживають діти, що опинилися у складних життєвих обставинах або ж позбавлені батьківського піклування. Центр функціонує вже п’ятий рік. Тут з дітьми працюють спеціалісти,які надають необхідну фахову підтримку та допомогу: команда вихователів, психологічна служба, медичний персонал, соціальний працівник, логопед та юрист. Зараз тут проживає 23 дітей різного віку, що навчаються у 1-10 класах.

Впродовж останніх двох років у центрі провели капітальні ремонтні роботи. Зараз весь центр у відновленому та охайному стані, оновлений санвузол, коридори, спальні для дітей, замінені всі вікна та меблі, облаштовані якісні місця для відпочинку та навчання.

Ціроботи відбулися за підтримки партнерів із Данії – KOLO Nordic, а також інших меценатів-іноземців. Також частину ремонту провели за кошти управління освіти Львівської міської ради.

Фото: ЛМР

 

Читайте також:У Франківську проведуть дослідження території палацу Потоцьких

Теги:

Читайте також: