У Львові п’яні військовослужбовці затримали водія-волонтера з організації порятунку тварин та накинулися із погрозами на жінок

logo


У Львові п'яні військовослужбовці затримали водія-волонтера з організації порятунку тварин та накинулися із погрозами на жінок

Один із представників ТЦК погрожував розбити обличчя жінці

У Львівському ТЦК заявили, що поведінка військовослужбовцівзасуджують та призначили службову перевірку для з’ясування всіх обставин

Львівські військові у п’яному стані затримали водія-волонтера з організації порятунку тварин «Порятунок тварин у Харкові». Жінки цієї організації почали знімати затримання волонтера на відео та вимагати відпустити чоловіка, проте спровокували суперечку з військовими. Представники ТЦК та СП ще й виявилися п’яними, судячи з відео, вони нецензурно висловлювалися на адресу захисниць затриманого військовозобов’язаного, аодин із військових навіть погрожував розбити жінці обличчя.

Все тому, що жінки протестували з такою силою, що почали стукати у залізні ворота ТЦК із вимогою відпустити їхнього водія. Відео самої суперечки волонтери надали до ТЦК для з’ясування всіх обставин. Його ж оприлюднили у соцмережах.

П’яні львівські військкоми затримали водія-волонтера з організації «Порятунок тварин у Харкові». Жінки з цієї організації вимагали відпустити чоловіка та знімаливсе на відео. Проте спровокували суперечку з військовими, один з яких пригрозив розбити жінці обличчя.

– Інформатор (@informatorua) April 26, 2024

У відповідь на інцидент у Львівському обласному ТЦК заявили, що поведінку військовослужбовців засуджують та призначили службову перевірку для з’ясування обставин. При цьому зазначили, що громадянин, про якого йдеться, пройшов медкомісію, за результатами якої його визнано придатним до військової служби. А дії жінок назвали”провокацією”.

За інформацією, наданою співробітниками ТЦК, 26 квітня близько 04:00 представники першого відділу Яворівського районного територіального центру комплектування та соціального захисту у рамках співпраці з Державною прикордонною службою на КПП «Шегині» привезли до зазначеного центру військовозобов’язаного громадянина. Цей громадянин пройшов медичне обстеження Мостиської територіальної позаштатної військово-лікарської комісії при Яворівському районному територіальному центрікомплектування та соціального захисту, результатом якого було затверджено його придатність до військової служби. Проте дві громадянки, які супроводжували військовозобов’язаного, систематично вступали у суперечки та провокували військовослужбовців до конфлікту, тим самим заважаючи їм виконувати свої службові обов’язки, наголосили у відповіді співробітники Львівського ТЦК та СП.

У Львові п'яні військовослужбовці затримали водія-волонтера з організації порятунку тварин та накинулися із погрозами на жінок

У Львівському ТЦК та СП прокоментували конфлікт

Чи встигнуть ТЦК Києва уточнити дані військовозобов’язаних за 60 днів

Швидшеза все, Територіальним центрам комплектації та соціальної підтримки по всій Україні, особливо в Києві, не вдасться за стислий термін провести уточнення облікових даних усіх громадян, які підлягають взяттю на військовий облік. Це свідчить про моделювання процесу уточнення, яке здійснили журналісти видання «Тексти». Отже, підписання президентом багатостраждального законопроекту про мобілізацію є скоріше управлінським рішенням, виконати яке неможливо — і врешті-решт воно лише додасть хаосу в роботідержавного апарату.

Нагадаємо, Інформатор писав про те, що у ТЦК Києва розпочали активний розшук ухилістів. Про це свідчить повідомлення від поліції Києва, яка вже отримала понад 5 тисяч звернень від ТЦК щодо встановлення місцезнаходження військовозобов’язаних киян. Третина з розшукуваних уже доставили до ТЦК для збирання адмінматеріалів. За іншими поки що тривають дії щодо встановлення місця перебування.

Також ми подавали позицію Дарницького ТЦК Києва, де заявили, що повісткувійськовозобов’язаним можуть вручити будь-де – на вулиці, у спортзалі чи кафе. Порядки видають і на блокпостах, там, крім поліцейських, працюють ще й військові за наказом коменданта. При цьому силою доставляти чоловіків до військкоматів представники ТЦК права не мають.