У Львові патрульні врятували 23-річного чоловіка, який хотів кинутися під потяг

logo


У Львові на вул. Кирилівській 20 вересня 23-річний чоловік хотів кинутися під потяг. Однак від вчинення самогубства його врятували патрульні.

Випадковий перехожий звернувся у поліції о 2:40 та повідомив, що невідомий чоловік сидить на бордюрі під мостом над залізничною колією та не реагує на звернення.

«Інспектори першого батальйону Ігор Леньо та Тарас Возний, не зволікаючи, приїхали на місце, однак не одразу змогли знайти чоловіка. Адже згадана заявником особа добряче заховалася від людських очей. Патрульні не здавалися і в одну мить, десь за два з половиною метри від землі побачили хлопця», – йдеться в повідомленні.

Спочатку чоловік не зізнавався, що хоче скоїти самогубство, однак після розмови з поліцейськими він таки зізнався, що хоче кинутися під потяг.

Інспектори попросили хлопця встати та відійти від колії, однак той був агресивно налаштований та відмовлявся виконувати вказівки патрульних. Коли ж до них наблизився потяг, чоловік спробував стрибнути, однак поліцейським вдалося його втримати. Тоді під час розмови патрульні таки переконали чоловіка поїхати до медзакладу. І вже о 3:30 його передали у руки медиків.

«Я психолог за освітою і одразу зрозумів, що хлопець мав серйозні наміри це зробити. Якби він хотів привернути увагу, він би ту спробу робив в такому місці де його би хтось побачив, а там була дуже мала ймовірність побачити людину вночі, яка сидить і не рухається», – розповів старший сержант поліції Ігор Леньо.