У Львові патрульні врятували 80-річну жінку

logo


29.03.2018, 09:59

патрульные, спасли, бабушкаПатрульні врятували 80-річну жінку, яка ледь не влаштувала пожежу. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

Вчора вдень, о 15 годині, патрульних викликали на вулицю Айвазовського, де мешканці хвилювалися за свою сусідку. Вони розповіли, що їм ніхто не відчиняє двері вже довший час. Там проживає 80-річна жінка.

Інспектори спільно з сусідами підручними методами відчинили двері і виявили на підлозі жінку. Вона прохала про допомогу. На місце викликали швидку та сестру згаданої бабусі. На плиті стояв увімкнений чайник з 9 години ранку. Мешканці від ранку стукали у двері і дзвонили на телефон, однак жінка на зв‘язок не виходила. Вона розповіла, що не усвідомлювала, що лежить на підлозі.

Сусіди подякували патрульним за швидку реакцію та допомогу і зазначили, що телефонували на 102, бо вже знають, що патрульні у таких випадках завжди допомагають і рятують людей: “Ми знали, коли викликали, впевнені були, що допоможуть”.

Патрульные спасли 80-летнюю женщину, которая едва не устроила пожар. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львовской области.

Вчера днем, в 15 часов, патрульных вызвали на улицу Айвазовского, где жители волновались за свою соседку. Они рассказали, что им никто не открывает дверь уже долгое время. Там проживает 80-летняя женщина.

Инспекторы совместно с соседями подручными методами открыли дверь и обнаружили на полу женщину. Она просила о помощи. На место вызвали скорую и сестру упомянутой бабушки. На плите стоял включенный чайник с 9:00. Жители с утра стучали в дверь и звонили на телефон, однако женщина на связь не выходила. Она рассказала, что не осознавала, что лежит на полу.

Соседи поблагодарили патрульных за быструю реакцию и помощь и отметили, что звонили на 102, потому что знают, что патрульные в таких случаях всегда помогают и спасают людей: “Мы знали, когда вызвали, уверены были, что помогут”.