У Львові патрульні затримали чоловіка, який намагався продати на вулиці тротил

logo


У понеділок, 7 травня, близько 17 години, патрульні отримали виклик від львів’янина про те, що на одній із вулиць невідомий намагався продати йому тротил. Як повідомили у відділі комунікації патрульної поліції Львівщини, заявник повідомив, що на вул. Пулюя до нього підійшов невідомий та запропонував купити в нього тротил.

Коли патрульні прибули на місце, то виявили чоловіка, який підпадав під опис заявника. Його зупинили і попросили показати вміст кишень. У правій кишені куртки патрульні виявили шматки тротилу.

Чоловік зізнався, що це тротилові шашки, які належать йому і він хотів їх продати. На місце події викликали вибухотехніків та слідчих Франківського відділу поліції, які вилучили вибуховий матеріал.

Чоловіка доставили до відділу поліції та передали слідчим. Його особу встановили в базі даних. 52-річний мешканець Львова вже неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за крадіжки та грабежі.

Нагадаємо, тротил – це тверда речовина жовтого кольору, що використовується в хімії як реактив, але найбільш відома як потужний вибуховий матеріал зі зручними для використання властивостями.