У Львові передумали запускати трамвай №8а на Сихів

logo
153837_u_lvovi_peredumali_zapuskati_tramvaj_8a_n.png


У Львові відмовилися від ідеї запускати на Сихів додатковий трамвайний маршрут №8а, який розвертався би біля кінотеатру імені Довженка.фото: Анна Журба

фото: Анна Журба

Ідею запровадження додаткового трамвайного маршруту на Сихів призупинили. Про це у коментарі для Tvoemisto.tv розповів Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

«Після публікації новин про таку ідею ми отримали реакцію від громадськості. У соцмережах почалися обговорення та дискусії. Ми це все відстежували і зрозуміли, що думки сихівчан розділилися. Під час виробничої наради ми прийняли рішення поки що поставити цю ідею на паузу», – зазначив він.

За його словами, до наступного року такий маршрут запроваджувати не будуть: «Можливо, громадськість потім знову ініціюватиме зміни. Тоді й повернемося до цього питання», – додав Іван Бондар.

Нагадаємо, раніше мешканці Сихова звернулися у комунальне підприємство зі скаргами на перевантаження трамваїв №8 у годину-пік. За їхніми словами, з кінцевої зупинки на вулицях Вернадського та Драгана трамваї приїжджають до кінотеатру імені Довженка вже заповненими. Для розвантаження трамвайних маршрутів у «Львівелектротрансі» запропонували розвертати частину вагонів біля кінотеатру ім. Довженка. Точної назви маршруту не обрали, але умовно його називали трамвай №8А.


А поділитися?Вам має сподобатись...