У Львові перекриють для транспорта вулицю Шевченка

logo


19.12.2017, 10:05

движение, Шевченко, схемаВночі буде перекрито рух транспортних засобів на вул. Шевченка, 4-6. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У зв’язку з проведенням робіт з ліквідації просідання плит трамвайної колії на вул. Шевченка, 4-6, сьогодні вночі, 19 грудня, з 22.30 і до 06.00 20 грудня буде перекрито цей відрізок дороги для руху транспорту.

Роботи виконує “Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1”.

Як повідомили в управлінні інженерного господарства Львівської міської ради, на час проведення ремонтних робіт, ділянка дороги на вул. Шевченка, 4-6 буде перекрита повністю. Тому для проїзду приватного транспорту відрізок вул. Городоцької (права сторона) від вул. Б. Лепкого до церкви св. Анни буде двосторонній.

Ночью будет перекрыто движение на ул. Шевченко, 4-6. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

В связи с проведением работ по ликвидации проседания плит трамвайного пути на ул. Шевченко, 4-6, сегодня ночью, 19 декабря, с 22.30 и до 06.00 20 декабря будет перекрыт этот отрезок дороги для движения транспорта.

Работы выполняет “Львовское специализированное строительно-монтажное управление №1”.

Как сообщили в управлении инженерного хозяйства Львовского городского совета, на время проведения ремонтных работ, участок дороги на ул. Шевченко, 4-6 будет перекрыт полностью. Поэтому для проезда частного транспорта отрезок ул. Городоцької (правая сторона) от ул. Лепкого до церкви св. Анны будет двусторонним.