У Львові під час війни планують звести новий ЖК

logo


На Сихові у Львові планують звести багатоквартирні житлові будинки із підземним паркінгом, а також торгово-офісну будівлю. Відповідні плани розглянули на засіданні архітектурно-містобудівної ради, повідомило видання Tvoemisto.tv.

img

На вулицях Райдужній, 19 та Монастирського на двох земельних ділянках зведуть житлову та нежитлову частини комплексу. Перша передбачає два багатоквартирних житлових будинки, а друга – торгово-офісний центр. 

Площажитлової частини ділянки складатиме 0,43 га із відсотком забудови у 36%. У двох будинках буде 5-6 поверхів. У офісно-торговій будівлі буде чотири поверхи та технічний п’ятий із виходом на терасу. У будинках розмістять 77 квартир. Також планують зробити однорівневі підземні паркінги з 66 паркомісць.

“З кольорами ще треба працювати. Є ідея поступового підйому поверховості з півдня на північ”, – пояснив головний архітектор проєкту Юрій Столяров. 

Замовили будівництво житловихбудинків громадяни Карпюк О. Ю. та Ольхович І. З, а громадської будівлі – ПП “Панай”.

Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості, також у Львові на місці колишнього виробничого корпусу “Львівський експериментальний завод” планують звести апарт-готель з вбудованим дитячим дошкільним закладом. Протенасправді там зведуть житловий квартал на 500 квартир.