У Львові підключили до ШВЛ 4-річну дівчинку з covid

logo


image

У львівській лікарні ОХМАТДИТ на апараті штучної вентеляції легень перебуває 4-річна дівчинка з коронавірусною інфекцією. Її стан є стабільним, загрози для життя немає. Про це під час брифінгу 5 січня повідомила керівник лікарні ОХМАТДИТ Олександра Бурда, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами Олександри Бурди, станом на 6 січня в ОХМАТДИТі лікується 10 дітей з COVID-19.  Одна пацієнтка перебуває у реанімаційному відділенні. Це –  4-річна дівчинка, яка має пневмонію та перебуває на апараті ШВЛ. Стан дівчинки є стабільним і загрози життю наразі немає.

«За останні два тижні було два пацієнти, підключених до апаратів ШВЛ. Зараз на штучній вентиляції легень перебуває одна дитина – це 4-річна дівчинка. Загалом пневмонії мають 18% дітей з коронавірусом, це рідше, ніж у дорослих, але діти мають інші ускладнення», – розповідає медик.

Реклама партнерів

Вона зазначила, що у медзакладі зараз також  лікується двоє дітей з синдромом Кавасакі. Стан цих пацієнтів оцінюється як стабільний.

«Останнім часом збільшився відсоток пацієнтів з важкими ускладненнями.  За період лікування коронавірусної інфекції у нас було 15 дітей зі синдромом Кавасакі. Лікування є дуже дороговартісне і складне, тому ми закликаємо при появі симптомів негайно звертатись до медзакладу і ми зробимо все, що в  наших силах», – наголошує Олександра Бурда.

Загалом від початку пандемії в ОХМАТДИТі пролікували 500 дітей з підозрою на COVID та з підтвердженою інфекцією. Найбільше пацієнтів (39%) – це діти віком від 5 до 14 років.