У Львові підприємці змагатимуться за МАФи на аукціонах

logo
35194_u_lvovi_pidpriemci_zmagatimutsja_za_mafi_.jpeg


Спецпроект «Досвід регіонів»

Тепер, щоб поставити тимчасові споруди для здійснення підприємницької діяльності у Львові, потрібно отримати право на оренду відповідного місця на аукціоні. Самовільно розміщені МАФ-и будуть демонтувати.

У Львові підприємці змагатимуться за МАФи на аукціонах

Про це йде мова у положенні «Про підготовку, організацію та проведення аукціону на оформлення права на оренду окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення МАФ у Львові», що затвердила Львівська міськрада, інформує tvoemisto.tv

У відповідній ухвалі зазначено, що аукціон запровадять, щоб забезпечити відкритість та прозорість процедури визначення орендарів, розвиток конкуренції, обмеження монополізму, залучення якнайширшого кола учасників, а також отримання максимального прибутку через передачу в оренду елементів благоустрою.
Торги буде проводити Комісія Департаменту економічного розвитку, яка перевірятиме документи учасників, вестиме всю необхідну документацію і оприлюднюватиме результати на сайті міськради. Орендну плату за місце, на якому буде встановлено тимчасову споруду, визначатиме уповноважений орган Львівської міської ради.


А поділитися?