У Львові після оголошення вироку засуджений ОУНівець спробував порізати вени

logo
172229_u_lvovi_pislja_ogoloshennja_viroku_zasudz.jpeg


Шевченківський районний суд міста Львова 23 лютого оголосив остаточний вирок у справі трьох бійців добровольчого батальйону ОУН. Їх звинувачували у підготовці терористичних актів, незаконному зберіганні зброї та навіть спробі повалення конституційного ладу. Двоє бійців ‒ Василь Шпік та Андрій Макаришин ‒ отримали умовні терміни, ще одного підсудного Роман Парамущака засудили до 5 років ув’язнення.

Після оголошення вироку засуджений Роман Парамущак у залі суду спробував порізати собі вени. Активісти, які прийшли на підтримку підсудних, заблокували вихід із вимогою надати першу медичну допомогу. Її таки надали після домовленості, що суд розблокують.

Адвокати засудженого вже повідомили що подаватимуть апеляцію.

Нагадаємо, у серпні 2016 року оперативники СБУ затримали п’ятьох членів терористичної групи, які, за інформацією правоохоронців, планували одночасно підірвати залізничні колії на Львівщині у трьох різних напрямках від обласного центру. Одного з терористів затримали під час закладання вибухівки на мосту біля Дублян, під час цього затримання відбулася перестрілка, в якій постраждав сам затриманий та один з працівників СБУ.

Троє із п’яти затриманих виявилися представниками добровольчого руху ОУН. Ще одного активіста ОУН Романа Вітинського засудили на два роки умовно.


А поділитися?