У Львові планують збудувати муніципальний притулок для бездомних тварин

logo


6 лютого, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про передачу проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкта «Муніципальний притулок для безпритульних тварин».

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, над розробкою проекту майбутнього притулку та документацією поетапно працюватиме комунальне підприємство “Лев”, яке зараз лікує та прилаштовує у сім’ї вуличних собак і котів.

“Цим рішенням ми передаємо проєктно-кошторисну документацію на будівництво Муніципального притулок для безпритульних тварин ЛКП „Лев“, для подальшого коригування”, — зазначив начальник управління житлового господарства Владислав Іванов.

Додамо, що будівництво притулку для тварин із крематорієм в Рясному планувалося ще з 2013 року. За підрахунками, зробленими 5 років тому, вартість будівництва становитиме 50 млн грн. У комплексі установи обіцяли встановити 500 вольєрів для собак і 100 для котів.

Зазначимо, що створення притулку для тварин на вулиці Шевченка, було однією з вимог учасників Маршу за права тварин, який пройшов Львовом у вересні 2018 року.

Нагадаємо, 11 неймовірних собак шукають добрих господарів на ЛКП “Лев”.

Джерело: Львівська міська рада