У Львові побудують десять нових майданчиків (адреси)

logo
177215_u_lvovi_pobudujut_desjat_novih_majdanchik.jpeg


20.03.2018, 17:47

площадки, переченьЦього року у Львові побудують десять нових майданчиків. Про це повідомляє інформаційний портал депутів Львівської міської ради.

На комісії культури, молодіжної політики та спорту Львівської міської ради погодили титульні списки на будівництво дитячих, дитячо-спортивних та спортивних майданчиків.

Як повідомив член комісії Володимир Гринишин, у переліку десять адрес, серед них – вул. С. Петлюри, вул. Тракт Глинянський, просп. Червоної Калини, вул. Б.Хмельницького та інші. Передбачена сума на будівництво – 3,5 млн грн.

“Наразі ця сума рівно поділена між всіма об’єктами, по 350 тис. на кожен. Всі ці десять об’єктів ми оглянули. Це місця, на яких впродовж багатьох років нічого не робилось. Наприклад, вул. Тернова, Тракт Глинянський. Проте станом на сьогодні є ще 28 перехідних об’єктів, які до кінця не завершені.  На відшкодування за виконані роботи за минулий рік закладено 253 тис грн.”.

В этом году во Львове построят десять новых площадок. Об этом сообщает информационный портал депутах Львовского городского совета.

На комиссии культуры, молодежной политики и спорта Львовского городского совета согласовали титульные списки на строительство детских, детско-спортивных и спортивных площадок.

Как сообщил член комиссии Владимир Гринишин, в перечне десять адресов, среди них – ул. С. Петлюры, ул. Тракт Глинянский, просп. Красной Калины, ул. Б.Хмельницкого и другие. Предусмотрена сумма на строительство – 3,5 млн грн.

“Сейчас эта сумма ровно разделена между всеми объектами, по 350 тыс. на каждый. Все эти десять объектов мы осмотрели. Это места, на которых в течение многих лет ничего не делалось. Например, ул. Терновая, Тракт Глинянский. Однако на сегодня еще 28 переходных объектов, которые до конца не завершены. На возмещение за выполненные работы за прошлый год заложено 253 тыс грн.”.


А поділитися?