У Львові побудують ще два паркінги

logo
161993_u_lvovi_pobudujut_we_dva_parkingi.jpeg


04.01.2018, 09:53

паркинг, "Вернисаж", ПетрушевичаУ новому році міська рада Львова планує побудувати щонайменше два нових паркінга у місті. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час звіту перед громадою міста про проведену роботу у 2017 році та про плани на 2018 рік, інформує прес-служба Львівської міської ради.

За словами мера, попередньо планували достатньо швидко зробити паркінг на площі перед університетом ім. І. Франка. Однак виникли дискусії з університетською спільнотою. Тому наразі це питання ще обговорюється.

З іншими проектами простіше.

“У наступному році ми плануємо провести конкурс і почати будувати паркінг на пл. Петрушевича. Там буде простіше, бо не маємо проблем з цим місцем. Також залишається в планах будівництво надземного поверхового паркінгу на території сьогоднішнього ринку “Вернісаж”. Тут важливо знайти компромісний варіант з людьми, які там торгують. Один з варіантів – запропонувати їм перший поверх, другий варіант – перенести ринок “Вернісаж” на територію, де в нас є Гетьманські вали”, – розповів міський голова Львова.

В новом году городской совет Львова планирует построить не менее двух новых паркингов в городе. Об этом сообщил городской голова Львова Андрей Садовой во время отчета перед громадой города о проделанной работе в 2017 году и планах на 2018 год, сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

По словам мэра, предварительно планировали достаточно быстро сделать паркинг на площади перед университетом им. И. Франко. Однако возникли дискуссии с университетским сообществом. Поэтому сейчас этот вопрос еще обсуждается.

С другими проектами проще.

“В следующем году мы планируем провести конкурс и начать строить паркинг на пл. Петрушевича. Там будет проще, потому что нет проблем с этим местом. Также остается в планах строительство надземного паркинга на территории сегодняшнего рынка “Вернисаж”. Здесь важно найти компромиссный вариант с людьми, которые там торгуют. Один из вариантов – предложить им первый этаж, второй вариант – перенести рынок “Вернисаж” на территорию, где Гетьманских валов”, – рассказал мэр Львова.


А поділитися?