У Львові побудують житловий будинок для військових прокурорів

logo


Сьогодні, 23 серпня виконавчий комітет прийняв низку рішень у сфері містобудування, зокрема, був підтриманий проект рішення про будівництво житлового будинку для військовослужбовців Військової прокуратури Західного регіону.

Так, члени виконавчого комітету підтримали проект рішення “Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво багатоквартирного житлового будинку для військовослужбовців Військової прокуратури Західного регіону України та членів їх сімей з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом”. Зазначений будинок проектують на вул. І. Мечникова, 16-А.

Сегодня, 23 августа исполнительный комитет принял ряд решений в сфере градостроительства, в частности, был поддержан проект решения о строительстве жилого дома для военнослужащих Военной прокуратуры Западного региона.

Так, члены исполнительного комитета поддержали проект решения “Об утверждении градостроительных условий и ограничений для проектирования объекта строительства на строительство многоквартирного жилого дома для военнослужащих Военной прокуратуры Западного региона Украины и членов их семей со встроенными помещениями общественного назначения и подземным паркингом”. Указанный дом проектируют на ул. И. Мечникова, 16-А.