У Львові почала працювати виставка, присвячена Бахмуту та Маріуполю – подробиці

logo


На платформі «Mariupol Reborn» у Львові відкрилася виставка «Лабіринти незламних міст». Вона присвячену Маріуполю та Бахмуту – завдяки виставковим матеріалам,  які утворюють собою символічний лабіринт, глядачі можуть зануритися у віртуальну мандрівку, дізнатися про минуле українських фортець та замислитися про їхнє
майбутнє.

Як повідомляє «Маріуполь – туристичне місто», на виставці представили визначні будівлі українських міст в різні періоди. Гості можуть побачити історичні споруди в період розквіту та руйнації.

Читайте також:
У Львові створили простір для архітекторів, які розроблять ідеї з відновлення Маріуполя

Окрема інтерактивна частина виставки розповідає про майбутнє Маріуполя у візуалізації урбаністів та архітекторів. Крім того, усі відвідувачі отримають листівки із зображенням Маріуполя та Бахмута, а також можуть залишити власну рефлексію.

Виставка
«Лабіринти незламних міст» доступна до перегляду за адресою: м. Львів, вул. Ференца Ліста, 6. Час роботи експозиції: 10:00-18:00 (крім неділі).

Нагадаємо, у Львові відкриється виставка  «Маріуполь. 86 #наживо». На ній гості зможуть побачити фотографії з блокадного міста.

Фото: Маріуполь – туристичне місто