У Львові почали демонтаж фонтану перед Оперним театром (фото)

logo


У понеділок, 9 грудня, на площі перед Львівським оперним театром у Львові розпочали демонтаж фонтану, встановленого понад 10 років тому. Незабаром тут розпочнуть облаштовувати новий сухий фонтан.

Площу перед Оперним театром обгородили парканом і за допомогою спецтехніки почали розбирати фонтан. Раніше на демонтаж фонтану виділили 300 тис. грн з міського бюджету.

Як розповів ZAXID.NET керівник Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля, демонтаж фонтану триватиме близько тижня. Після цього азербайджанська нафтова компанія SOCAR одразу приступить до облаштування нового сухого фонтану та реконструкції площі перед Оперним. На роботи компанія планує витратити приблизно мільйон євро і завершити їх планує восени наступного року.

На площі перед Оперним театром демонтовують фонтан, який працював тут з 2008 року

Під час облаштування нового фонтану замінять мощення на площі перед оперним театром. На клумбах з обох боків висадять більше рослин, по краях клумб поставлять лавочки. На площі встановлять міні-метеостанцію, яка буде регулювати напір і висоту струменя фонтану залежно від погоди і сили вітру. Окрім того, фонтан сининхронізація фонтану з оперним театром дозволить насолодитися виставою не тільки всередині театру, а й ззовні.

Додамо, що існуючий фонтан перед Оперним театром встановили у 2008 році.