У Львові подорожчало паркування у центрі міста

logo


21.12.2017, 13:25

парковка, стоимостьНа сесії прийняли ухвалу, згідно з якою вартість паркування у центральній частині міста збільшили до 20 грн./год. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 21 грудня, на пленарному засіданні депутатів Львівської міської ради прийняли ухвалу “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова”. Згідно з цією ухвалою, вартість паркування підняли до 20 грн, 15 грн та 5 грн.

“Плата на закритих майданчиках за годину буде не більше 20 гривень, на відкритих у центральній частині міста – 15 грн., а інша територія – 10 гривень, так як це було передбачено у місті. Оскільки, центральна частина міста загалом обслуговується нашим ЛКП “Львівавтодор”, тому ми сподіваємося, що це буде достатня сума коштів для того, щоб вони могли утримувати своє підприємство та покращувати заробітну плату працівникам”, – зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

На сессии приняли решение, согласно которому стоимость парковки в центральной части города увеличили до 20 грн./час. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Сегодня, 21 декабря, на пленарном заседании депутатов Львовского городского совета приняли постановление “Об утверждении сбора за места для парковки транспортных средств и платы за парковку транспортных средств на территории г. Львова”. Согласно этому постановлению, стоимость парковки подняли до 20 грн., 15 грн. и 5 грн.

“Плата на закрытых площадках за час будет не более 20 гривен, на открытых в центральной части города – 15 грн., а остальная территория – 10 гривен, так как это было предусмотрено в городе. Поскольку центральная часть города в целом обслуживается нашим ЛКП “Львовавтодор”, поэтому мы надеемся, что это будет достаточная сумма средств для того, чтобы они могли удерживать свое предприятие и по ращуваты заработную плату работникам”, – отметила директор департамента экономического развития Ирина Кулинич.