У Львові покажуть містерію «Легенда про вічне життя» за твором Івана Франка

logo


МІСТО

Подія – безплатна, однак кількість місць обмежена

Фото надали організатори події

27 серпня у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької покажуть містерію «Легенда про вічне життя». Це музично-поетично-театральне дійство, яке ставлять до 165-ліття з дня народження Івана Франка за однойменним твором поета-мислителя.

Легенда – це історія, довша за життя. Іван Франко – Людина-Легенда, яка понад століття тому відійшла у безсмертя. Ми розкажемо історію про жагу і владу, святість і гріх, смерть і безсмертя. Історію про слабкість великих і силу малих. Про вогонь пристрасті і попіл слів. У цій історії магічно поєдналися сива античність, український фольклор, європейська класика і модерний символізм. Як і кожна велика історія, ця історія про любов. І про те, чого варте без неї вічне життя. Як і життя загалом. Легенда про вічне життя, яку з попелу середньовічних манускриптів воскресив Франко, промовляє сьогодні молодими, свіжими, ще нечуваними голосами. Вона промовляє до всіх народів і до всіх віків – мовою пісні, казки, притчі, містерії, міфу. У рік свого великого ювілею Франко розкаже й покаже нам цю вічну історію – так, як ми ще ніколи не чули й не бачили. Бо навіщо історія, якщо вона не стає легендою? – інтригують організатори.

Діють:Олександр Македонський, хор – Олег ОнещакАскет, Птолемей, хор – Юрій ЙосифовичРоксана, хор – Наталія Рибка-ПархоменкоБогиня, куртизанка, хор – Марія ОнещакРежисер та художник-постановник – Олександр Білозуб, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України.Режисер з пластики – Андрій Водичев, заслужений артист України, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. ШевченкаМузичний режисер – Юрій Йосифович.Звукорежисер – Віктор Мартинюк.Керівник проєкту, науковий консультант – Богдан Тихолоз.

Тривалість – 1 година 20 хвилин, без антракту.

Подія відбудеться у межах проєкту Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка «Франко. Re:volution» за підтримки Українського культурного фонду.

Подія – безплатна, однак кількість місць обмежена. Отримати запрошення можна заповнивши гугл-форму за посиланням.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.