У Львові поліцейські викрили чотирьох кишенькових злодіїв

logo


У Львові поліцейські викрили чотирьох кишенькових злодіїв

Кишенькових злодіїв поліцейські викрили під час оперативно-профілактичного відпрацювання Львова та області. Усі зловмисники «працювали» у громадському транспорті.

У маршрутному таксі №50 близько 18:15 38-річний зловмисник, львів’янин, викрав з кишені куртки 32-річної пасажирки мобільний телефон “HUAWEI” вартістю 4500 гривень. Речовий доказ (викрадений телефон) правоохоронці у зловмисника вилучили та повернули власниці.

У маршрутному таксі №184а двоє зловмисників – 31-річний чоловік та 29-річна жінка, обидвоє львів’яни, близько 8.45 викрали з рюкзака у 31-річної пасажирки “Ipad Apple”  та набір манікюрних інструментів на загальну суму вісім тисяч гривень. Речові докази (викрадені речі) поліцейські у зловмисників вилучили та повернули власниці.

У  трамваї №1 близько 14:00 35-річний львів’янин викрав у 39-річної пасажирки, мешканки Рівненської області, гаманець, у якому були гроші у сумі 131 гривня та дві банківських картки. Речові докази (викрадені речі) правоохоронці у зловмисників вилучили та повернули власниці.

Наразі правоохоронці перевіряють причетність зловмисників до скоєння інших злочинів

За матеріалами ВК ГУНП у Львівскій області