У Львові поліцейські затримали «ангела» за аморальну поведінку (Фото)

logo
193575_u_lvovi_policejski_zatrimali_angela_za_am.jpeg


У Львові на проспекті Свободи працівники патрульної поліції затримали Маріну Дарміць, відому туристам дівчину-ангела, яка робить тату хною і працює в ролі аніматора з крилами, пишуть – Газди.

У прес-службі поліції заявили, що дівчина вчиняла протиправні дії, опір та злісну непокору стосовно працівників поліції, відмовилася показати документи, які посвідчують особу, проводила незаконну господарську діяльність без державної реєстрації, а також аморально себе поводила відносно осіб чоловічої статі, пишуть Версії з посиланням на PRESS-Центр.

Сама ж Маріна повідомила, що до неї підійшли патрульні, сказали, що заарештовують її і хотіли одягти кайданки:

«Сказали, що я затримана, арештована. Наручники хотіли надіти і силою руки заломили. Якраз в той момент проходив повз ведучий Андрій Бідняков і почав це знімати на камеру, а потім мене підняв з землі».

Дівчину все ж затримали та оформили адмінматеріали за злісну непокору правоохоронцям та порушення порядку провадження господарської діяльності. 22 червня суд обере для неї міру санкцій передбачених законодавством, Маріні загрожує штраф до 3,4 тисяч гривень, до двох місяців виправних робіт або адміністративний арешт на 15 діб.


А поділитися?Вам має сподобатись...