У Львові поліція викрила у квартирі міні-нарколабораторію

logo


У Львові поліція викрила у квартирі міні-нарколабораторію

Підпільну міні-нарколабораторію працівники  Першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності виявили в одному із помешкань на території Шевченківського району Львова. Встановлено, що 42-річний львів’янин орендував дану квартиру і облаштував у ній теплицю для вирощування нарковмісних рослин коноплі.

Під час санкціонованого обшуку в помешканні правоохоронці вилучили рослини коноплі, пристосоване обладнання для догляду за рослинами, готовий продукт «марихуану» та пристрої для її вживання. Усе вилучене обладнання та речовини скеровані на експертизу.

«42-річний львів’янин в орендованій квартирі вирощував нарковмісні рослини методом «гідропоніки». Це сучасна технологія для прискореного росту та підвищеної якості рослин коноплі. Усю необхідну інформацію для облаштування такої лабораторії чоловік отримав з мережі Інтернет. Наркоаграрій вирощував коноплю у спеціальних вазонах із додаванням добрив та під освітлювальними лампами. Для догляду за рослинами були пристосовані спеціальні прилади та вентилятор», – повідомив начальник Першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності підполковник поліції Роман Мицак.    

Вирішується питання про кваліфікацію кримінального правопорушення згідно норм Кримінального кодексу України.

За матеріалами ВК ГУНП у Львівській області