У Львові поліція затримала заступника керівника відділу податкової служби за організацію корупційної «схеми»

logo


Правоохоронці задокументували одержання посадовцем неправомірної вигоди загальною сумою 50 тисяч гривень.

Корупційну діяльність заступника начальника відділу ГУ ДПС у Львівській області задокументували оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Львові, за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Податківець організував «схему» системного вимагання та одержання від підприємців Львова неправомірної вигоди за невжиття заходів щодо стягнення податкового боргу.

Сьогодні, 5 січня, заступника керівника відділу затримали під час одержання ним 20 000 гривень неправомірної вигоди. Раніше, у грудні 2020 року, було задокументовано два факти отримання порушником «винагороди» – 10 000 та 20 000 гривень.

Наразі посадовець обласного управління податкової служби затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

За скоєне затриманому може загрожувати покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України