У Львові помер екскурсовод та краєзнавець Василь Радковець

logo


image

Про смерть Василя Радковця вчора, 12 жовтня, на ФБ-сторінці «Загадки міста Лева» повідомили його брати – Іван та Петро Радковці. «Львів покинув ще один батяр – Василь Радковець, – зазначено у дописі. – «старші люди повідают, а ти грай музичко грай, же батяри не вмирают, а живими йдут у рай…»

Василь був найстаршим братом у сім’ї відомих львівських екскурсоводів Радковців. Йому було 59 років. З 2017 року працював провідним фахівцем Центру розвитку туризму Львівської міської ради.

Відгукнувся на сумну новину Львівський міський голова. «Після важкої хвороби перестало битись серце Василя Радковця. Пан Василь був неймовірним охоронцем і оповідником історії нашого міста. Пам’ятаємо!Світла Пам’ять», – зазначено на ФБ-сторінці мера Садового.

«Людина-бренд, людина-символ, людина-історія. Велика втрата. Сумуємо, співчуваємо рідним і близьким», – публікує Львівська міська рада співчуття родині Радковців від громади міста.

Парастас та чин похорону призначено на завтра, 14 жовтня. Об 11.00 – в каплиці при Церкві Різдва Пресвятої Богородиці (Сихівський район Львова,  майдан святого Івана Павла ІІ папи Римського, 1). Про місце поховання наразі інформації нема.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів