У Львові поновлюють дорожню розмітку та ремонтують знаки

logo


У Львові поновлюють дорожню розмітку на вулицях. Впродовж року вона стирається, відтак задля безпеки водіїв і пішоходів щороку весною її поновлюють. Загалом у всіх районах міста вже оновлено 21 км поздовжньої розмітки. Про це повідомила пресслужба ЛМР. 

Джерело:Tvoemisto.tv.

«Ще з минулого місяця районні адміністрації почалипроводити роботи з поновлення дорожньої розмітки. Це роблять або спеціальними фарбами або холодним чи гарячим пластиком, які повинні швидко висихати, щоб не перекривати дорожній рух на тривалий термін. 

Станом на зараз відновлено 21 км поздовжньої розмітки і 5300 м2 розмітки «пішохідний перехід». Найбільше – приблизно 8 км поздовжньої розмітки, відновлено у Залізничному районі Львова, та приблизно 6 км – у Шевченківському. Роботи тривають. 

Важливістьпроведення цих робіт у тому, що від них залежить безпека водіїв і пішоходів», – пояснюють у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Додатково у всіх районах міста ознаковують місця для паркування транспортних засобів осіб з інвалідністю, чистять та ремонтують дорожні знаки.