У Львові попрощалися з кіборгом Дмитром Гудзиком

logo


Сьогодні відбулось прощання з Героєм, кіборгом Донецького аеропорту, військовослужбовцем Дмитром Васильовичем Гудзиком. Він загинув в 2015 році під час боїв за Донецький аеропорт.

Прощання відбулося на території 80-ої окремої десантно-штурмової бригади. У загиблого залишилась дружина та дочка.

Військовослужбовець був мобілізований на фронт у серпні 2014 року та проходив службу у 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді. У січні 2015 він загинув під час виконання бойових завдань поблизу донецького аеропорту. Кілька років Дмитра Гудзика вважали зниклим безвісти, його останки були поховані під реєстраційним номером 4760 на Краснопільському кладовищі у місті Дніпро.

Командир підрозділу, у якому служив Дмитро Гудзик, розповів, що у  січні 2015 року, під час виконання бойового завдання в Донецькому аеропорту машина у якій перебував Дмитро,  потрапила під обстріл та згоріла. Снаряд влучив у автомобіль на злітній смузі аеропорту. Разом із Дмитром загинули ще четверо його побратимів. Після проведення ДНК експертиз тіла Дмитра Гудзика  та ще двох військовослужбовців вдалося ідентифікувати. Тепер воїна привезли на Львівщину, щоб перепоховати на кладовищі у селі Ванів Червоноградського району, де проживає його родина.

«Низький уклін, та слова співчуття й вдячності дружині, рідним Дмитра Гудзика. Завдяки вашій підтримці, опіці він разом зі своїми побратимами  робив все можливе і неможливе, щоб захистити нашу землю. Вічна пам’ять Герою!», – наголосив підполковник Валерій Курко.

Більше фото – у фотоматеріалі “Дня”

Павло Паламарчук, “День”, Львів