У Львові порушують карантинні заходи на будівельних майданчиках,- профспілка

logo


22:29 26 березня 2020 р.

У Львові порушують умови праці машиністів баштових кранів, які працюють на будівельних майданчиках під час карантину.

Про це “Щоденний Львів” повідомили у Профспілці працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.

“Зараз є можливість продовження роботи на будівельних підприємствах за умови застосування засобів індивідуального та колективного захисту. У такому випадку роботодавець має безоплатно забезпечити працівників ЗІЗ, мийними та знешкоджувальними, антисептичними та дезінфікуючими засобами, проінформувати працівників про профілактичні заходи, розміщенні на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України (https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov), організувати максимально безпечну доставку працівників до місця роботи та у зворотньому напрямку тощо”,- йдеться у повідомленні.

Однак, за інформацією машиністів баштових кранів, членів профспілки, ці заходи на будівельних майданчиках Львова немає. Будівельники не отримують засоби індивідуального захисту, мийні та знешкоджувальні, антисептичні та дезінфікуючи засоби, а також повинні діставатися до роботи самостійно, оскільки роботодавці відмовляються організувати доставку працівників до місця роботи.

На підставі цієї інформації Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України  26 березня 2020 року звернулась з листами на адресу Львівської міської Ради до міського голови Львова –  Андрія Садового та до начальника головного управління Національної поліції у Львівській області полковника поліції – Василя Віконського з проханням втрутитись в цю ситуацію, вжити всіх необхідних заходів та створити безпечні умови для збереження життя, здоров’я працівників, які продовжують працювати, та оточуючих людей під час карантинних заходів у  Львові.

Нагадаємо, у Львові розробили правила поведінки на дитячих майданчиках у час карантину.