У Львові посилили карантин. Які нові обмеження ввели

logo


image

Через стрімке збільшення кількості хворих посилений карантин у Львові продовжили до 12 квітня. Від завтра, 31 березня, зміниться робота громадського транспорту, дитсадків та непродовольчих ринків. Про це на Facebook-сторінці повідомив Андрій Садовий.

Таке рішення ухвалили на міській комісії із ТЕБ і НС. Окрім обмежувальних заходів “червоної” зони у місті впровадять додаткові обмеження:

транспорт переходить в режим спецперевезень. Безкоштовний проїзд всіх пільгових категорій призупинено;усі дитячі садки переходять в режим чергових груп для дітей, батьки яких працюють;школи продовжують навчання у дистанційному режимі; магазини непродовольчої групи та будівельних товарів працюють лише на виніс та за попереднім замовленням;непродовольчі ринки, а також змішані ринки (продовольчої та непродовольчої групи товарів), повинні бути зачинені;відкриття літніх майданчиків відтерміновується до 12 квітня;заборонено проведення усіх масових заходів; усі заклади харчування працюють лише на виніс та адресну доставку.

Міська влада рекомендує підприємцям міста перевести працівників на дистанційний формат роботи.

Що відомо Станом на 30 березня у Львівській області зареєстровано 102 837 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. Від 25 березня на території Львівської області встановили “червону” зону епіднебезпеки. На території області діють додаткові карантинні обмеження, на територіях загального користування потрібно бути у масці, а планові операції не будуть проводити.Міністерство охорони здоров’я уточнило перелік місць для обов’язкового носіння масок у регіонах “червоної зони”. Тепер на вулиці та в парках можна гуляти без маски.Львівська інфекційна лікарня заповнена на 100%. Яка ситуація в інших медзакладах області