У Львові посилять локдаун: можуть закрити авіа- і залізничне сполучення

logo


image

У Львові ситуація з COVID не покращується. Під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що ситуація із коронавірусом у місті наразі незмінна, відтак про послаблення карантину поки не йдеться, можливо навіть буде йтися про закриття будь-якого сполучення.

За словами Садового, наразі у Львові 1112 людей госпіталізовані в міських медичних закладах. Влада збільшила кількість ліжок у лікарнях, і з 1300, які були, в межах 10 квітня, Львів вийде на показник 2 тисячі ліжко-місць.

Однак він зазначає, що люди продовжують поступати щодня.

«За вчора, не зважаючи на те, що це була неділя, поступило 46 нових важкохворих пацієнтів. І це тільки у Львові, по області, взагалі, більше сотні. Тому наразі іншого варіанту, як бути в локдауні, немає. Важливо, щоб люди розуміли складність ситуації», – наголошує мер Львова.

Також Андрій Садовий зазначає, що наразі багато людей нехтують карантинними обмеженнями.

«Щодо карантину, то поки все без змін, але якщо піде погіршення, то можуть закрити все: і авіа-, і залізничне сполучення зі Львовом», — розповів мер Львова.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, що у Києві у перший день «транспортного локдауну» значно зросли ціни на таксі.

Крім того, ми повідомляли про величезні затори в Києві, що паралізували рух транспорту.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.