У Львові потребують волонтерів в межах проєкту “медично-психологічної допомоги”

logoНа Головному залізничному вокзалі Львова почала працювати медико-психологічна допомога. Станом на зараз є потреба у волонтерах, які б надавали необхідну допомогу усім, хто цього потребує.

У цьому проєкті волонтери працюють в парі: один психолог або медик та волонтер будь-якої спеціальності. Основною метою є психологічна та медична допомога людям, які потерпіли в період війни і сьогодні вимушено знаходяться далеко від дому. Через спілкування волонтери будуть виявляти потребу у допомозі та скеровувати до лікаря чи психолога. Усі волонтери працюють позмінно: з 19:00-7:00 та 7:00-19:00, але години можуть коливатися – в залежності від зайнятості конкретного волонтера.

Координаторкою проєкту є радниця голови Львівської ОВА Галина Бордун.

”Сюди можуть реєструватися, як медики та психологи, так й студенти та усі охочі допомагати. Можна підходити до нас і реєструватися, а можна спершу заповнити форму, а потім приходити до нас (ми стараємось всім телефонувати, хто залишав заявку). Кожного ранку та вечора є інструктаж для волонтерів. Станом на зараз понад сотня людей зголосилися допомагати вимушеним переселенцям”, – сказала Галина Бордун.

Волонтери знаходяться на Головному залізничному вокзалі Львова у кімнаті “матері й дитини” в якій розташовані двері для волонтерів. Реєстраційна форма для усіх охочих розміщена за посиланням. Проєкт діє в межах програми «Почуй лікаря».

Нагадаємо, на базі КЗ ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня» відновили роботу лінії цілодобової психологічної допомоги.

Попередні публікаціїМаксим Козицький роз’яснив алгоритм дій переміщених осіб після прибуття на Львівщину