У Львові повідомили про замінування двох найбільших торгових центрів

logo
152707_u_lvovi_povidomili_pro_zaminuvannja_dvoh_.jpeg


Ввечері 24 листопада до правоохоронців надійшла інформація про замінування двох найбільших торгово-розважальних центрів Львова – Victoria Gardens та Forum Lviv. Відвідувачів евакуювали.

Як розповіла ZAXID.NET речниця Головного управління Національної поліції Львівщини Світлана Добровольська, о 18:15 та о 18:22 надійшли два анонімних повідомлення про замінування торгово-розважальних закладів: Forum Lviv на вулиці Під Дубом, 7б та Victoria Gardens на вулиці Кульпарківській, 226а.

«Наразі там працюють слідчі. Розпочалась евакуація. Звертаємось з проханням до всіх віднестись з розумінням до роботи правоохоронців. Всіх, хто хоче ще скупитись в цих закладах – не поспішати, а прийти лише тоді, коли перевіримо та переконаємось, що там безпечно», – розповіла Світлана Добровольська.

Наразі невідомо, скільки часу знадобиться правоохоронцям на перевірку, але у поліції радять утриматись від відвідування ТРЦ щонайменше протягом години-двох.

Перевірка може тривати кілька годин (фото опублікував Ігор Зінкевич)

Варто додати, що сьогодні триває так звана «Чорна п’ятниця» – день, коли магазини встановлюють великі знижки на свої товари, тож у торгових центрах було більше відвідувачів, ніж зазвичай.

Зазначимо, що за неправдиве повідомлення про замінування чоловіку загрожує позбавленні волі від двох до шести років.


А поділитися?