У Львові працюють медичні пукти з надання допомоги біженцям

logo


image

19:05, Сьогодні

Надійне джерело

Для біженців, які приїхали до Львова, працюють медичні пункти з надання допомоги.

Поліклінічні медичні заклади Львова працюють відповідно до вимог особливого періоду. Також у місті сформували медичні команди, створили відповідні пункти надання невідкладної медичної допомоги, які розмістили на локаціях, де перебувають переселенці. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

«Станом на сьогодні поліклініки працюють відповідно до вимог особливого періоду і відповідно до рекомендацій і наказу Міністерства охорони здоров’я: ми перейшли на надання лише невідкладної допомоги. Щодо консультацій хронічних пацієнтів, то сімейні лікарі консультують пацієнтів, з якими мають підписані декларації, в телефонному режимі, або через вайбер чи інші мережі. Звичайно, якщо потрібно, лікарі виїжджають на дім і консультують. Кожен пацієнт може звернутися у поліклініку, якщо потрібна невідкладна допомога. У поліклініках працює реєстратура і консультують вузькі спеціалісти. Також сімейні лікарі є на прийомі», – розповідає керівниця управління охорони здоров’я ЛМР Леся Кобецька.

За її словами, також продовжують проводити вакцинацію від ковіду. Працюють стаціонарні пункти, оскільки пацієнти потребують ревакцинації та бустерної дози.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію