У Львові праві активісти викрили гральний заклад

logo
149435_u_lvovi_pravi_aktivisti_vikrili_gralnij_z.jpeg


У четвер, 9 листопада, на вул. Куліша, 4 у Львові учасники «Національної дружини» та «Нацкорпусу» викрили гральний заклад. Заклад працював під вивіскою національної лотереї. Двоє активістів увійшли до нього як відвідувачі і все знімали на мобільний телефон.

«Ми зайшли всередину, дали працівникам гроші, натомість отримали картку. На відео є кадри, де видно, як у приміщенні сидять гравці, вони випивають та курять. Після того, як ми відзняли, написали нашим колегам sms», – розповів активіст Андрій.

Після повідомлення до закладу підійшло з-понад десяток активістів, які обклеїли приміщення наліпками. Окрім комп’ютерів з іграми, вони помітили порушення пожежної безпеки.

«Вона тут повністю занедбана. Ось, подивіться: попільнички повні, килими на підлозі. У разі займання можуть постраждати і мешканці другого-третього поверхів. Щодо клавіатури: її обладнали під азартні ігри, зокрема, є кнопка «Старт», – пояснив керівник «Національної дружини» Львівщини Андрій Бондар.

Працівники, які видавали гравцям картки, говорити на камеру відмовилися. Їхні юристи переконують: у приміщенні продають лише квитки на лотерею, тому все легально.

«Сьогодні в Україні дозволена реалізація квитків єдиного оператора Української національної лотереї. У цьому закладі ті, хто сюди заходить, купують саме такі», – зазначав юрист Олексій Довбуш.

На місце події прибула і слідчо-оперативна група. Якщо правоохоронці насправді виявлять гральний бізнес, то мали б оштрафувати власника закладу до 40 неоподатковуваних мінімумів.

Як зазначила у коментарі ZAXID.NET речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська, звернень чи заяв щодо нелегального грального бізнесу у приміщенні на вул. Куліша до поліції не надходило.

«Заява була, що порушуються санітарні норми, а також режим тиші. Але звернень щодо нелегального грального бізнесу не надходило», – зазначила Світлана Добровольська.


А поділитися?Вам має сподобатись...