У Львові презентують “Іловайський щоденник”

logo
148626_u_lvovi_prezentujut_ilovajskij_wodennik.jpeg


08.11.2017, 11:11

"Илловайский котел", презентация, книгаУ галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться презентація книги “Іловайський щоденник”. Про це повідомляється на сайті ЛНАМ.

 У п’ятницю 10 листопада о 12:30 у галереї ЛНАМ відбудеться презентація книги Романа Зіненка “Іловайський щоденник”. Запрошуються всі бажаючі.

Автор книги колишній морський піхотинець, дніпровець Роман Зіненко у 2014-му серед перших записався у батальйон “Дніпро-1”. Був серед тих, хто опинився в пеклі Іловайська в серпні 2014-го, і не тільки вижив, а й допоміг вибратися з “котла” своїм товаришам, зокрема й тяжкопораненим.

“Моя місія — не вбивати, а поділитися набутим досвідом, який допоможе сміливим людям вижити в цій війні та повернутися до своїх родин”, – говорить автор.

В галерее Львовской национальной академии искусств состоится презентация книги “Иловайский дневник”. Об этом сообщается на сайте ЛНАМ.

 В пятницу 10 ноября в 12:30 в галерее ЛНАМ состоится презентация книги Романа Зиненко “Иловайский дневник”. Приглашаются все желающие.

Автор книги бывший морской пехотинец, днепровец Роман Зиненко в 2014-м среди первых записался в батальон “Днепр-1”. Был среди тех, кто оказался в аду Иловайского котла в августе 2014-го, и не только выжил, но и помог выбраться из “котла” своим товарищам, в том числе тяжелораненым.

“Моя миссия – не убивать, а поделиться приобретенным опытом, который поможет смелым людям выжить в этой войне и вернуться к своим семьям”, – говорит автор.


А поділитися?