У Львові презентували масштабний музичний проєкт Bridges: яскраве відео

logo


Урочисту презентацію провели у Львівській національній філармонії. Там представили унікальну збірку незнаних і забутих українських митців.

Цікаво Єдиний в Україні фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest оголосив хедлайнерів і дати

Коротко про музичний проєкт

У проєкті зібрали твори талановитих та водночас маловідомих композиторів:

Андрія Гнатишина; Василя Барвінського; Антіна Рудницького.

Такі проєкти є цікавими, адже дають можливість відкрити якусь таємницю про минуле наших пращурів.

Іоланта Пришляк – ідейниця проєкту

Ідея проєкту з відродження творів їхніх композиторів зародилася в Іоланти Пришляк – виконавчої директорки Міжнародного академічного симфонічного оркестру INSO Lviv.

ПроєктУ Львові презентували музичний проєкт Bridges / Колаж 24 каналу

Твори Гнатишина вдалось відшукати у Відні, а ноти Рудницького – у Сполучених Штатах Америки. Оркестр також записав компакт-диск із цими творами. Їх розповсюджуватимуть дипломатичними корпусами світу.

Я думаю, що в цьому проєкті було благословіння Господнє. Тому що воно як ниточка послідовності складалося із сегментів, без застосування особливих сил,– поділилася Пришляк.

Спочатку, як розповіла вона, на створення проєкту вплинула книга Мирослава Мариновича “Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми”, а потім і Ліліана Гентош, яка вивчає творчість митрополита.

Варто прочитати Провідник бездержавних: 15 глибоких цитат митрополита Андрея Шептицького

“Мене зачепило те, що в царині музики були горизонтальні речі, але не було глибини. Ми фахівців у галузях мистецтва, малярства гарно дослідили, а музику залишили на стороні”, – сказала Пришляк.

У Львові презентували музичний проєкт Bridges: дивіться відео