У Львові презентували ще одну медіатеку

logo


7 лютого на вулиці Симоненка, 10 у Львові офіційно відкрили медіатеку «Мультиплекс». Приміщення бібліотеки-філії №19 ЦБС для дітей та юнацтва оновили комп’ютерною технікою та поділили на зони.

«Тут розташований читальний зал для дошкільнят і їхніх батьків та учнів 1-4 класів, book-територія для школярів 5-9 класів, а ще зал ІТ-платформа», ‒ розповіла завідувачка медіатеки Лариса Муращик.

Саме в останньому помістили touch-панель на 55 дюймів, розробивши для неї програмне забезпечення «Інтерактивна карта міста Львів». Вулицю, парк чи архітектурну пам’ятку тут легко знайде як дорослий, так і дитина.

«Приміром, є Google Maps. Проте не кожен першокласник зможе використовувати цей додаток так, щоби він швидко там щось побачив. Насправді, дітям дуже подобається підходити до цього ґаджета, з усіх боків розглядати на ньому площу Ринок», ‒ пояснила головна спеціалістка управління ІТ Львівської міськради Соломія Гуменюк.

Медіатека «Мультиплекс» є однією з найбільших у Львові, адже обслуговує 12 шкіл і щодня приймає по дві-три сотні читачів. У межах проекту «Розумний мікрорайон – Наукова» заклад отримав інтерактивну дошку, проектор та комп’ютери. Техніка обійшлася містові у 242 тисячі гривень.

«Ми працюємо над тим, щоби бібліотека не була лише книгосховищем, а інтерактивним публічним простором. Аби кожен, хто сюди заходить, міг взяти участь в майстер-класі, воркшопі, відвідати лекцію», ‒ каже директорка департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда.

Нагадаємо, наступну медіатеку наприкінці лютого мають відкрити у Рясному.