У Львові презентували збірник рецептур страв для харчування дітей в закладах освіти

logo


У Львові презентували збірник рецептур страв для харчування дітей в закладах освіти

Збірник створено на підтримку Стратегії реформи системи шкільного харчування,ініційованої першою леді Оленою Зеленською

У Львові презентували збірник рецептур страв для харчування дітей в закладах освіти.

Про це з місця події повідомив кореспондент ІВ Четверта студія.

У Львові в межах підсумкового заходу для освітян Healthy School Camp відбулась презентація і передача партнерським закладам освіти друкованих примірників нового “Збірника рецептур страв для харчування дітей в закладахосвіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку та закладах соціального захисту”.

До збірника увійшло понад 600 нових страв, рекомендованих та затверджених для створення шкільного меню. Страви були розроблені Євгеном Клопотенко та командою проєкту Cult Food спільно з технологами, дієтологами та представниками МОЗ України в межах Українсько-швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я” за фінансової підтримки Швейцарії.

На презентації Євген Клопотенко, шеф-кухар, ідеолог проєкту зізміни культури харчування Cult Food та Ірина Скорбун, координаторка напрямку «Здорова школа» українсько-швейцарського проекту «Діємо для здоров’я» розповіли про особливості та переваги нового збірника; харчування дітей з особливими харчовими потребами та їх врахування у рецептурах; впровадження реформи на місцях, перепідготовку та підвищення кваліфікації кухарів.

Healthy School Camp є частиною інноваційного проєкту «Модель здорової школи», що впроваджується відповідно до Наказу МОН України№626 від 04.06.2021 та передбачає розробку, пілотування та впровадження загальношкільного підходу для профілактики неінфекційних захворювань у закладах середньої освіти Дніпропетровської, Полтавської, Львівської, Рівненської та Херсонської областей.

Збірник створено на підтримку Стратегії реформи системи шкільного харчування, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Збірник видано у рамках українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», який впроваджує GFA Consulting Groupза фінансової підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Дмитро Колос для ІВ Четверта студія, фото автора

Коментарі

Позначки: Євген Клопотенко, Олена Зеленська,харчування, харчування дітей